1. MJESTO NA OPĆINSKOM TAKMIČENJU U PRUŽANJU PRVE POMOĆI

U subotu 1. aprila održano je 25. Općinsko takmičenje za ekipe osnovnih i srednjih škola u pružanju prve pomoći u organizaciji Crvenog križa općine Centar pod sloganom - Znanje može spasiti život.

Tom prilikom učenici naše škola ostvarili su izvanredne rezultate i osvojili PRVO MJESTO na ovom takmičenju a samim tim se plasirali na Kantonalno takmičenje.
Našu školu predstavljali su učenici trećih i četvrtih razreda sekcije Prva pomoć sa profesoricama Ajeta Rogo i Belma Omerhodžić Sokolović.
Učenici ekipe Prva pomoći:
1. Anita Hasanović III-b
2. Lamija Adilović IV-b
3. Rijalda Ragipović III-d
4. Fatima Buza III-b
5. Berina Hodžić III-b
6. Lina Keila III-b

Pored ekipe ovom takmičenju svoj doprinos dali su i naši učenici koji su volontirali u ulozi markiranata i vodiča
Hanna Memić
Lamija Karađuz
Eyla Hodzić
Adna Šabić
Džan Dedović
Enis Mališević
Hana Mališević

Fotografije koje će nam biti divna uspomena napravila je naša učenica Hana Mališević koja je tokom cijelog takmičenja bila uz svoju ekipu i zabilježila svaki detalj!

Zahvaljujemo se učenicima na dostojnom predstavljanju škole i želimo puno uspjeha na Kantonalnom takmičenju.

ISKRENE ČESTITKE UČENICIMA I PROFESORICAMA SOKOLOVIĆ I ROGO!!